Nový článok

Autor: Nadia Palijova | 12.9.2011 o 19:28 | (upravené 12.9.2011 o 21:54) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  54x

Kto je to Boh? Alebo co je to Boh?? Nedávali ste si nikdy takú otázku??? Ja ANO! Súhlasím s tvrdením ateistov "Boha nikto nikdy nevidel". Ale to sa nedá, lebo on nie je človek. Áno nedá sa ho uvidieť, ale to neznamená že neexistuje.  Veď  predsa musel niekto stvoriť nás, tuto planétu- Zem  a cely nekonečný Vesmír. Keď niečo nevidíme  neznamená , že  to neexistuje , nap. kyslík. 

Kto je to Boh? Alebo co je to Boh?? Nedávali ste si nikdy takú otázku??? Ja ANO! Súhlasím s tvrdením ateistov "Boha nikto nikdy nevidel". Ale to sa nedá, lebo on nie je človek. Áno nedá sa ho uvidieť, ale to neznamená že neexistuje.  Veď  predsa musel niekto stvoriť nás, tuto planétu- Zem  a cely nekonečný Vesmír. Keď niečo nevidíme  neznamená , že  to neexistuje , nap. kyslík.  Ten predsa nevidíme , ale bez neho neprežijeme.  Prečo asi??  Prečo len naša planéta ma kyslík a je obývateľná? Ďalšie  čo nevidíme je Myseľ . Nevidíme ju ale predsa napĺňa našu hlavu, rozhodnutiami, nápadmi, fantáziami.  A ak Boh je Všetko! Naša myseľ,  len v mysli nikdy nesklameme, len v mysli sa skrýva to naše prave JA. Príroda , vzduch, ktorým dýchame, všetko okolo okrem  toho čo stvoril človek, je živé.  Pretože  len to čo stvoril Boh je živé, a všetko splnia jeho zákony, každá bunka a každý mikro a makro organizmus nesie v sebe  znamenie Boha Stvoriteľa. Neviete mi povedať, prečo sme na jednej planéte a predsa rôzne ľudia, prečo každý človek, ma iný otlacok prsta, nikdy sa nenájdu rovnaké. A prečo ten otlacok ma špirálovitú tvar?? 

Môže to byt autogram  alebo klenot Boha??  Ako dokaz toho ,ze  sme boli nim stvoreni?  A DNA ma tu istú špirálovitú tvar, v ktorej sa ukladá všetka informácia nielen telesná ale aj  duchovna.  Tam je všetko dokonca aj naša buducnost, na ktorú tak často myslime...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?